/Biyoloji Ders Reklam/

YGS Öncesinde mutlaka çözmeniz gereken bir değerlendirme sınavı MEB’in internet sitesinde yayımlandı. Sitemiz takipçilerine ve …Devamını oku »

AKCİĞERİN GÖREVİ NEDİR? Akciğerler omurgalılarda vücudun gerekli oksijen ihtiyacını temin etmek üzere dışarıdan gelen oksijeni …Devamını oku »

2015 LYS Haziran ayının 2. ve 3. hafta sonunda, iki haftaya (13, 14, 20, 21 …Devamını oku »

Tüm öğrencilerin büyük bir heyecanla beklediği 2014 LYS sınavına çok az bir süre kaldı. 14 …Devamını oku »

ÖSYM sınav takvimine göre 21.06.2014 tarihinde yapılması planlanan LYS2 için sayılı günler kaldı. Öğrenci arkadaşlarımız …Devamını oku »

ÖSYM’nin internet sitesinden yapılan açıklamanın özeti: Yapılan açıklamaya göre 23 Mart 2014 tarihinde yapılacak 2014 Yükseköğretime Geçiş …Devamını oku »

Biyoloji Konu Dağılımları Sınavın üzerimizdeki baskısını hissettiğimiz bu dönemlerde  uzmanların en çok dikkat çektikleri konuların …Devamını oku »

Bütün öğretmenlerin söylediği ve sürekli tekrar ettiği bir cümledir “Arkadaşlar dersi, derste dinleyin ve öğrenin”. …Devamını oku »

Devlet Üniversiteleri, Vakıf Üniversitelerinin Adres ve Telefonları, Devlet Üniversitelerinin Adres ve Telefonları, Devlet ve Vakıf …Devamını oku »

YGS, Üniversiteye giriş için ilk sınav yapıldı.. YGS Sınavı Soruları tüm testlere ulaşmak için aşağıdaki …Devamını oku »

    YGS Sınavı Soruları – Temel Matematik Testine aşağıdaki bölüme tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yanıtları işaretlenmiş …Devamını oku »

    YGS Sınavı Soruları – Sosyal Bilimler Testine aşağıdaki bölüme tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yanıtları işaretlenmiş …Devamını oku »