/Biyoloji Ders Reklam/

MİKROBİYOTA Bilinen en geniş açılı tanımı yapacak olursak insan mikrobiyotası, insan vücudunda yaşayan ve insan …Devamını oku »

D Vitamini Nedir? Yediğimiz besinler yoluyla vücuda giren provitaminlerin Güneş ışınlarının etkisiyle D vitaminine dönüşür. …Devamını oku »

Miyop Nedir? Nasıl Tedavi Edilir? Dereceleri Nedir? Toplumda sık görülen göz kusurlarından biri de miyop …Devamını oku »

Sinir Sistemi Hakkındaki 10 İlginç Gerçek Sinir sistemi hakkındaki 10 ilginç gerçekten söz etmeden önce …Devamını oku »

GÖZÜN ANATOMİSİ VE FONKSİYONU Göz küreleri yüz ve kafa kemiklerinin oluşturduğu yatay, armut şeklinde önde …Devamını oku »

Daha önceki yazılarımızda sizlere Lise 9. 10. 11. sınıf biyoloji dersi yıllık plan örneklerini paylaşmıştık. …Devamını oku »

Lise 11. Sınıflar için hazırlanmış olan yıllık plan örneğini paylaşıyoruz. Bu yıllık planda gerekli olan …Devamını oku »

10. Sınıflar için hazırlanmış olan yıllık plan örneğini paylaşıyoruz. Bu yıllık planda gerekli düzenlemeleri yapmak …Devamını oku »

Değerli öğretmen arkadaşlarım öncelikle yeni eğitim öğretim yılınız kutlu olsun. Sizlere bu yazımızda yıllık plan …Devamını oku »

Ödev konusunu seçmek öğrenciler için zordur. Aşağıdaki listede yer alan bazı ödev konularını araştırıp görsel …Devamını oku »

Web sitemizde ödev konuları ile ilgili dokümanlara arama özelliğini kullanarak erişebilirsiniz. Tüm öğrencilerimize ödevlerinde ve …Devamını oku »

2013 2014 Eğitim öğretim yılı Sağlık Bilgisi Yıllık Planı indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.. Yeni …Devamını oku »